O nás

IT svět od nás pro vás

 

Jsme česká společnost a zaměstnáváme lidi, které práce baví. Každý z nás má několikaletou praxi v oboru a jako bonus většina z nás pracovala v zahraničí a máme tak větší rozhled a bohatější zkušenosti.

Kdo jsme:

Rádi za sebou vidíme práci, která splňuje požadavky zákazníka a zároveň dává smysl. Proto se někdy stává, že Vy, jako zákazník, máte jistou představu, která se po konzultaci s námi může změnit. Vždy ale jednáme a pracujeme ku Vašemu prospěchu.

IT odvětví se velmi rychle mění a je jedno, zda-li jste malá rodinná firma nebo velká korporace, ale pokud chcete svůj obchod nebo činnost rozvíjet a prosperovat, je třeba na tyto změny reagovat. Jsme tady pro Vás abychom Vám s tímto pomohli.

Ozvěte se nám, ať už se jedná o jednorázovou drobnost v podobě ne zcela funkčního zařízení, nebo pokud se Vám firma rozrostla a potřebujete dlouhodobější pomoc, nebo radu, jak situaci řešit. Umíme Vám pomoci i pokud plánujete rekonstrukci bydlení a chcete v domě rozvést internet. Pracujeme i na velkých projektech, jako jsou skladové haly a kanceláře. To, s čím Vám umíme pomoci (umíme ale mnohem více), najdete v sekci Služby.

Stále váháte? Změntě svoje věci k lepšímu. My Vám s tím pomůžeme!

 

Úspěšných projektů

Spokojených zákazníků

SMART řešení

 

V případě dotazů nás kontaktujte

Adresa

Křižovnická 86/6,
11000 Praha 1

 

Kontakt

Tel: 776 03 1213
E-mail: info@itpro21.cz

 

Kancelář

Pražská 180, 250 66 Zdiby (areál celnice)
tel: 774 988 188,
office@itpro21.cz

 

Obchod | Servis

Tel: 776 03 1213
E-mail: info@itpro21.cz